TP-Link T2600G-28TS 24xGb L2 Managed Switch

TP-Link T2600G-28TS 24xGb L2 Managed Switch, 4xGb Combo SFP

Dostupnost:
6 329 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Produkt osvědčený zákazníky, TP-Link T2600G-28TS 24xGb L2 Managed Switch, 4xGb Combo SFP od značky TP-LINK - toto zboží si můžete nechat poslat v úžasné akci za 6329 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
24-portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty: T2600G-28TS (TL-SG3424) PŘEHLED Gigabitový řízený L2 switch TP-LINK JetStream T2600G-28TS je vybaven 24 porty 10/100/1000 Mbit/s a 4 gigabitovými SFP sloty. Tento switch poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako jsou statické směrování, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni a jiné pokročilé strategie zabezpečení. Funkce vázání na IP-MAC-Port a seznam řízení přístupu (ACL) chrání síť před broadcastovými bouřemi, útoky ARP a útoky odmítnutí služby (DoS) apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti pro plynulejší a rychlejší přesun vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy spolu s podporou CLI, SNMP, RMON a Dual Image zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. 24portový gigabitový L2 řízený switch TP-LINK JetStream T2600G-28TS poskytne ideální řešení sítě pro pracovní skupiny a oddělení, která vyžadují nenákladnou variantu L2 gigabitového switche. *Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují plnou rychlost pro přenos dat *Funkce L2+ --Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k efektivnějšímu využívání síťových zdrojů *Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě *Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují hlasové a video aplikace *Podpora IPv6 s duální sadou protokolů IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery *Řízené režimy Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Standards and Protocols * IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, * IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, * IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p Interfaces * 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports * (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) * 4 1000Mbps SFP Slots * 1 RJ45 Console Port * 1 Micro-USB Console Port Network Media * 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) * 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable * (maximum 100m) * 1000BASE-X: MMF, SMF Fan Quantity * Fanless Power Supply * 100~240VAC, 50/60Hz Dimensions (W X D X H) * (440 * 220 * 44 mm) Power Consumption * Maximum: 19.15W (220V/50Hz) * PERFORMANCE Bandwidth/Backplane * 56Gbps Packet Forwarding Rate * 41.67Mpps MAC Address Table * 16k Jumbo Frame * 9216 Bytes SOFTWARE FEATURES Quality of Service * Support 802.1p CoS/DSCP priority * Support 8 priority queues * Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR * Port/Flow- based Rate Limiting * Voice VLAN L2 Features * IGMP Snooping V1/V2/V3 * 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group) * Spanning Tree STP/RSTP/MSTP * BPDU Filtering/Guard * TC/Root Protect * Loopback detection * 802.3x Flow Control * L2PT* VLAN * Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) * 802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN * GARP/GVRP Access Control List * L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, * IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID * Time Range Based Security * IP-MAC-Port Binding * AAA* * 802.1x and Radius Authentication * DoS Defend * Dynamic ARP Inspection (DAI) * SSH v1/v2 * SSL v3/TLSv1 * Port Security * Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control IPv6 * Dual IPv4/IPv6 stack * Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping * IPv6 neighbor discovery (ND) * Path maximum transmission unit (MTU) discovery * Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 * TCPv6/UDPv6 * IPv6 ACL* * DHCPv6 Snooping* * IPv6 Interface* IPv6 Applications * DHCPv6 Client * Ping6 * Tracert6 * Telnet(v6) * IPv6 SNMP * IPv6 SSH * IPv6 SSL * Http/Https * IPv6 TFTP * IPv6 ACL* * IPv6 Interface* * IPv6 Routing* * DHCPv6 Relay* * DHCPv6 Snooping* Management * Web-based GUI and CLI management * SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs * RMON (1, 2, 3, 9 groups) * sFlow* * PPPoE Circuit ID* * DHCP Relay* * DHCP Server* * DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 * Dual Image * CPU Monitoring * Port Mirroring * Time Setting: SNTP * Integrated NDP/NTDP feature * Firmware Upgrade: TFTP & Web * System Diagnose: VCT * SYSLOG & Public MIBS * Password Recovery* OTHERS Certification * CE, FCC, RoHS Package Contents * Switch * Power Cord * Installation Guide * Resource CD * Rackmount Kit * Rubber Feet System Requirements * Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Environment * Operating Temperature: 0°C~40°C * Storage Temperature: -40°C~70°C * Operating

Parametry produktu TP-Link T2600G-28TS 24xGb L2 Managed Switch, 4xGb Combo SFP

  • Název: TP-Link T2600G-28TS 24xGb L2 Managed Switch, 4xGb Combo SFP
  • Cena: 6329 Kč
  • Výrobce: TP-LINK
  • EAN: 6935364092498

Podobné produkty

TP-Link T2600G-28TS 24xGb L2 Managed Switch, 4xGb Combo SFP

Další produkty od výrobce

TP-LINK

TP-Link T2600G-28TS 24xGb L2 Managed Switch, 4xGb Combo SFP od populární značky TP-LINK - tento produkt obchodujeme v perfektní akci za 6329.00 CZK. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby