TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP TP-LINK

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

459 Kč

Výjimečné zboží, TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP od populárního výrobce TP-LINK - tento artikl čeká na vás v akci za 459.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 6935364030520
Do obchodu

Popis

TP-LINK

Velmi žádaný produkt, TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP od výrobce TP-LINK - toto zboží si můžete nechat dodat za jedinečnou cenu 459 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

Podrobnosti o produktu
Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

Popis produktu:
Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu
Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A viz související produkty.

Parametry:
Hmotnost: 0,12 kg
Konektor: LC
Max. délka spoje: 10 km
Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Optický kabel: 9/125
Provozní teplota: 0 - 70 °C
Přenosová rychlost: 1,25 Gbps - 1000Base-BX
Vlnová délka: TX: 1310nm / RX: 1550nm

Parametry produktu TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP

  • Název: TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
  • Cena: 459 Kč
  • Výrobce: TP-LINK
  • EAN: 6935364030520
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce