Xiaomi Mi Robot Vacuum Corner Brush 2-pack Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Corner Brush 2-pack

248 Kč

V akci je pouze tady Xiaomi Mi Robot Vacuum Corner Brush 2-pack od populární značky Xiaomi - tento artikl čeká na vás s úžasnou cenovkou 248.00 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 6934177705212
Do obchodu

Popis

Xiaomi

Prvotřídní Xiaomi Mi Robot Vacuum Corner Brush 2-pack od značky Xiaomi - toto zboží si můžete objednat za perfektní cenu 248 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč bez DPH, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Boční kartáček pro Mi Vacuum Cleaner (2ks)

Originální boční kartáček pro robotický vysavač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner. V balení se nachází dva kusy kartáčků.

Boční kartáček je primárně určen k čištění podél zdí a v rozích místností. Pochopitelně přichází do styku s nábytkem, proto byl jako materiál štětin zvolen nylon, odolný vůči otěru, který čistí účinně, ale zároveň je šetrný vůči jakémukoliv poškození nábytku.

Štetiny na boku kartáčku slouží jako ochrana proti namotání vlasů na osu pod kartáček. Snadněji tak budete provádět pravidelné čištění

Pro co nejvyšší účinnost vysavače je doporučeno kartáček pravidelně čistit.

Je doporučeno výrobcem pomocný kartáček měnit každých 3-6 měsíců, nebo častěji, v závislosti na intenzitě používání vysavače. Stav opotřebení kartáče naleznete v nastavení aplikace Mi Home.

Výrobce: Xiaomi

Parametry produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum Corner Brush 2-pack

  • Název: Xiaomi Mi Robot Vacuum Corner Brush 2-pack
  • Cena: 248 Kč
  • Výrobce: Xiaomi
  • EAN: 6934177705212
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce