XONE - Pillars of Eternity II - Deadfire UBI SOFT

XONE - Pillars of Eternity II - Deadfire

1229 Kč

Zákazníky doporučované zboží, XONE - Pillars of Eternity II - Deadfire od oblíbené značky UBI SOFT - toto zboží si můžete opatřit s VIP slevou pro každého za 1229.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 9120080072184
Do obchodu

Popis

UBI SOFT

Trendy XONE - Pillars of Eternity II - Deadfire od top výrobce UBI SOFT - toto zboží si můžete objednat s extra slevou za 1229 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Při objednávce nad 1 000 Kč bez DPH od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Velte své lodi na nebezpečné objevné plavbě po rozsáhlé neprobádané souostrovní oblasti Deadfire. Přetvořte svět k obrazu svému a prozkoumejte hlubiny nekonečných možností, včetně detailních úprav postavy, naprosté svobody pohybu a zásadních rozhodnutí na každém rohu.

Vlastnosti hry

Ponořte se do hlubšího RPG zážitku pro jednoho hráče, obohaceného o špičkovou technologii a funkce. Deadfire navazuje na základ klasické hratelnosti D&D díky výrazně vylepšené grafice, hlubším herním mechanismům a zcela novému dobrodružství, kdy na vašich volbách skutečně záleží.
Objevte nový region Deadfire – udejte své lodi vlastní kurz a prozkoumejte bohaté a exotické ostrovy v souostroví, objevte nová místa, interagujte s jejich obyvateli a zapojte se do celé řady úkolů v každém přístavu.
Dejte dohromady družinu a přizpůsobte si společníky – vyberte si ze 7 různých společníků, kteří se k vám přidají na výpravě, a přiřaďte každému různou třídu a hlubší dovednosti. Buďte svědkem jejich osobních vztahů a interakcí, které se budou řídit novým systémem společníků.
Vaše loď je víc než jen průzkumné plavidlo – je to vaše pevnost na moři. Vylepšete si loď a posádku a vyberte si, které dovednosti chcete zlepšit, abyste přežili nebezpečná setkání, která vás čekají.

Parametry produktu XONE - Pillars of Eternity II - Deadfire

  • Název: XONE - Pillars of Eternity II - Deadfire
  • Cena: 1229 Kč
  • Výrobce: UBI SOFT
  • EAN: 9120080072184
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce