ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR ZYXEL

ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR

Velmi prodávaný produkt ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR od známého výrobce nyní za cenu 6 771 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Skladem
6 771 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Prvotřídní ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR od značky ZYXEL - tento artikl je tady pro vás za jedinečnou cenu 6035 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
SFP10G-SR-ZZ0101F 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector Main features • Hot-Pluggable with maximum flexibility • Low power dissipation • Industry standard compliance • SFP Multi-Source Agreement (MSA) compliance • Compact size, high port density

Parametry produktu ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR

  • Název: ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR
  • Cena: 6035 Kč
  • Výrobce: ZYXEL
  • EAN: 4718937567669

Podobné produkty

ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR

Další produkty od výrobce

ZYXEL

ZyXEL 10G SFP+ modul Short range 300m SFP10G-SR od kvalitní značky ZYXEL - tento artikl čeká na vás ve výhodné akci za 6646. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě Kč. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby